Promotion


Promóciou vám prinesieme súbor aktivít za účelom propagácie, komunikácie, rozvoja a podpory myšlienky, idei alebo nápadu smerom k zákazníkovi / spotrebiteľovi v tom správnom atraktívnom balení v závislosti na type produktu / klienta, segmente v ktorom pôsobí s ohľadom na konkurenčné aktivity.

Agentúra pre vás v rámci event marketingu zabezpečuje kompletné riešenia a zabezpečenia od typu akcií - návrh lokácií, program / min. scenár eventov, technické a logistické zabezpečenia (svetlo, zvuk, promo stany atď.), catering, účinkujúci, návrhy oblečenia, kostýmov atď.


Events
Instore&outdoor
Consumer promo
Nivea Nivea
Tlačová konferencia

Každoročne organizujeme niekoľko tlačových
konferencii počas roka pre nášho klienta značku
Nivea. Úlohou agentúry je v prvom rade navrhnúť
kreatívny program, zabezpečiť kompletný servis,
priestory a následne uskutočniť samotnú realizáciu
aj po technickej stránke. Tlačové konferencie Nivea
sú vždy doplnené o zaujímavý program a boli
moderované známymi menami ako Peter „Šarkan“
Novák, Evka Pribylincová, či Peter Kočiš.

Kempinski
Kempinski
Silvester 2012 – 2014

Už 3. rok po sebe naša agentúra realizovala veľkolepý Silvester pre luxusný a prvotriedny 5-hviezdičkový hotel Kempinski, High Tatras. Zastrešovali sme kompletné zabezpečenie od prípravy stagu, výzdoby, cez zvukovú a svetelnú techniku až po účinkujúcich. Silvester v Kempinskom moderovali úspešní moderátori ako Peter Kočiš, Peter „Šarkan“ Novák a Slávo Jurko. Počas silvestrovskej noci mali hostia možnosť vidieť vystúpenia kapely Starmanie Original, speváka Lazara, speváčky Márii Čírovej a každoročne tanečné vystúpenia tanečníkov z Riverpark dance school.

Hartmann
Hartmann
Event

Zážitkový event pre Dánsku spoločnosť Hartmann packaging design a pre ich zahraničných klientov z Maďarskej a Slovenskej republiky sme realizovali v krásnom prostredí Vysokých Tatier. Hlavnou myšlienkou kreatívneho návrhu programu bolo pripraviť pre hostí nezabudnuteľný event, plný zážitkov. Hostia mali pripravený pestrý celodenný program, ktorého hlavné body boli návšteva Lomnického štítu, jazda na horských kárach, splavovanie Pienin, jazda v kočiaroch, návšteva ľudových trhov a samozrejme výdatná večera v pravej Zbojníckej kolibe.
Unilever
Unilever
Konferencia

Pre nášho dlhoročného klienta sme realizovali Česko – slovenskú marketingovú a obchodnú konferenciu pre viac ako 300 osôb. Úlohou agentúry bolo pripraviť kompletný program (denný aj večerný), zabezpečiť celý event po organizačnej stránke, taktiež kompletné zabezpečenie po technickej (zvukovej a svetelnej) stránke s rôznymi efektami + doplnkovými LCD monitormi a kamerovým systémom na prenos obrazu do zadných radov. Okrem toho náš tím zabezpečoval produkčne rôzne rekvizity, ktoré sa využívali na pútavé prezentácie jednotlivých sales oddelení. Moderátorkou tohto eventu bola bezkonkurenčná Adela Banášová a počas eventu vystupovali rôzny účinkujúci ako tanečníci z Riverpark dance school, horolezec a autor kníh Radek Jaroš a rocková kapela Horkýže Slíže.